Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

adidas Originals NMD - hviezda retro street štýlu

adidas Originals NMD - hviezda retro street štýlu

Tenisky adidas Originals NMD patria medzi to najpohodlnejšie, čo môžeš aktuálne v ponuke športovej módnej obuvi nájsť. Sú inšpirované retro vzormi adidas, ale doplnené redizajnovanými detailami, moderným pleteným materiálom  a funkčnými inováciami. Majú ultra-minimalistický dizajn v bežeckom štýle 80-tych rokov skombinovaný s flexibilným priedyšným jednodielnym zvrškom adidas Primeknit s mechanicky tkaným vzorom, ktorý vynikajúco obopne nohu a sadne ako uliaty. Responzívne aktívne tlmenie v podrážke Boost a tvarovaná výložka päty zabezpečujú chodidlám  maximálne pohodlie. Charakteristický futuristický NMD look je dotvorený dielmi z materiálu EVA na medzipodrážke. Dostupné v rôznych vzoroch a farbách.

NMD je skratkou slova nomád, čo v preklade znamená kočovník. V ponímaní dnešného sveta každý z nás je svojim spôsobom nomád, keďže počas bežného dňa cestujeme z jedného miesta na druhé aj desiatky kilometrov a niekedy pritom prekročíme aj hranice štátov. V minulosti boli podobné veci takmer nepredstaviteľné a práve kvôli tomu sa tak zmenili aj požiadavky na našu obuv.

Ak hľadáte pohodlné vzdušné tenisky na jar-leto, v ktorých vydržíš behať celý deň, keď budeš mať chuť, aj zašportuješ, super-vhodné aj cestovanie, dovolenky, celodenný komfort pri odhaľovaní skrytých zákutí miest, toto sú tie pravé!

 

Súvisiace produkty

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách