Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

"Daddy´s“ tenisky sú stále IN

"Daddy´s“ tenisky sú stále IN

Všetko čo raz bolo, sa raz vráti. A v módnom biznise to platí dvojnásobne. Mali sme tu už vypchávky, zvonové gate, ľadvinky aj Mickey Mouse-a. A toto všetko sa teraz vrátilo v menšej obmene a vykúka to na nás zo všetkých módnych magazínov. Na fashion fotografie sa staršia generácia pozerá so sentimentom, no mladší v nich vidia trend, ktorému nevedia odolať.

Už druhú sezónu letia tzv.„ daddy´s“ tenisky, ktoré sa dajú nosiť k šatám, vestám, legínam, voľným teplákom, aj dlhým sukniam. Robustné podrážky, čierno-biela čistota, ale aj veselá farebnosť a najmodernejšia technológia. Toto spája všetky modely, ktoré oslavujú 90-te roky. 

 

Moderný updaty verzie originálnych tenisiek z 90-tych  rokov sú doplnené o ľahké tlmenie a penovú medzipodrážku. Gumené podrážky s dezénom v kombinácii s priedušnou konštrukciou pôsobia štýlovo a prinášajú komfort – na ulici pri prechádzke, či vo fitku pri športe.

 

NIKE M2K TEKNO
Tenisky M2K Tekno spájajú retro štýl prešívaného zvršku s moderným pohodlím štýlovej hrubej podošvy. Zvršok z kože, syntetiky a textilu pre pohodlnú podporu chodidla kombinujú s ľahkou penovou medzi-podrážkou pre luxusné tlmenie. Nakombinujete si ich na šport alebo každodenné nosenie. Dievčatá môžu kombinovať k legínam, sukni, šortkám či džínsom.

ao3108-011-nahlad2.png (270×366)   ao3108-011-nahlad1.png (422×486)

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách