Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

Čo poteší vaše polovičky na Valentína a iné sviatky?

Čo poteší vaše polovičky na Valentína a iné sviatky?

Čo poteší vaše polovičky na Valentína a iné sviatky?

 

Je začiatok roka 2019 a vaši blízki budú počas celého roka znovu oslavovať narodeniny, meniny alebo napríklad sviatok zaľúbených - Valentín. Nemáte poňatia, čo darovať sestre, manželovi alebo kamarátke? Nechajte si poradiť. My máme prehľad, čo sa práve nosí vo svete a čo sa vašim blízkym určite zapáči.

 

Pre neho

 

Doprajte vášmu pracovitému mužovi, ktorý určite rád chodí von s deťmi, so psom, nakupovať či vynáša smetie, kvalitnú zimnú bundu Alpha Indrustries.

 

Spodná bielizeň pod stromčekom nesmie chýbať. Ale ozajstná radosť z neho príde najmä vtedy, ak darujete kvalitu, napríklad boxerky Calvin Klein.

 

Na kvalitných ponožkách si potrpí málokto a nie každý je ochotný za ne vôbec dávať väčšie peniaze. Preto ako darček určite potešia a tie naše spravia každého „happy“.

 

 

 

Pre ňu

 

Ani jedna dáma či slečna nepohrdne teplou bundičkou na zimu. A my tu máme jednu, ktorá ju zohreje možno ešte lepšie, ako vaše objatie.

 

Legendárne vankúšiky v teniskách Nike sa postarajú o to, že vami obdarovaná osoba bude kráčať už iba po oblakoch.

 

Dámska kabelka je pevnosť, do ktorej sa cudzie ruky nedostanú. Darujte jej nie len funkčnosť, ale aj krásny doplnok k jej štýlu.

 

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách