Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

Dovolenka môže byť aj doma

Dovolenka môže byť aj doma

Aj vás hnevajú zatvorené hranice a zrušené dovolenky pri mori? Nie ste v tom sami. Aj my sme si už predstavovali, ako chytáme bronz na pláži, pozorujeme surferov na vlnách a pomaly nám schnú plavky pod slnkom...

Netreba vešať hlavu. Vymysleli sme si pre vás zopár tipov, ako sa nepoddať zlej nálade a spraviť si „dovolenkový feeling“ aj tu na Slovensku.

  1. Zbaľte si veci a vycestujte! Netreba jazdiť za hranice, ale k vode. Jazier máme na Slovensku dosť a počasie nám v lete praje, určite sa okúpete aspoň tak dobre ako v mori.
  2. Počúvajte taliansku, španielsku alebo inú zahraničnú hudbu! Takú, ktorú vysielajú v rádiu vo vašej vysnívanej destinácií. Potom už stačí len zavrieť oči a premiestniť sa duchom na diskotéku, pláž alebo do baru.
  3. Opaľujte sa! Keď budete mať peknú farbu, budete mať aj lepšiu náladu. Slnko vás rozosmeje, nabije energiou a s hnedou pokožkou sa budete cítiť ako od mora.
  4. Obliekajte sa ako dovolenkári! Chcete sa cítiť ako na Ibize? Stačia vám mini plavky, ľahké šaty a šlapky. Chcete sa premiestniť do Austrálie? Prezlečte sa za surfera.

S posledným bodom vám určite radi pomôžeme. Napríklad štýlovú surferskú módu značky O´Neill teraz máme v skvelej zľave, EXTRA - 20%! Stačí zadať kód ONEILL20 pri objednávke a super ceny dostanete na celú kolekciu.

Tak si doprajte a oblečte sa do dovolenky J

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách