Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

Hory štýlu na horách

Hory štýlu na horách

Sezóna lyžovania, snowboardovania, sánkovania či zábavy v apres-ski baroch sa už začala. Chystáte sa aj vy? Čo tak zaobstarať si nový outfit, aby vám na horách bolo nielen teplo, ale aby ste boli spokojní s tým, ako vyzeráte? Môžete si vybrať medzi dvoma štýlmi.

 

Nech vidia!

Máte na horách radi žiarivé farby? Naozaj sú skvelé, pokiaľ chcete, aby vás bolo vidieť. Na svahu vám dokonca môžu zachrániť život. Keď si to „šviháte“ dole obrovskou rýchlosťou, tak si vás všimne lyžiar pred vami, za vami, aj vedľa vás a môžete tak zabrániť kolízii. Dokonca môžete v svietivom oblečení vytŕčať v dave aj na každodenných party v baroch, takže kto vie, možno sa vám vďaka bunde, čiapke či batohu ujde aj pozvanie na čaj s rumom.

 

Hlavne nenápadne

Chodíte po svete v čiernej a maximálne ju obmeníte za bielu? Nevadí, na svahu budete top! Teraz totiž nenápadné farby letia a určite nebudete v čiernej, bielej alebo sivej jediný lyžiar či snowboardista v stredisku. Nemusí vás byť predsa silou mocou vidieť, váš charakter, elegancia a štýl bude hovoriť za vás. V bielej so striebornými odleskami dokonca môžete byť ľadovou kráľovnou, či ľadovým kráľom na svahu.

 

Či už si vyberiete žiarivé farby, alebo nenápadnú klasiku, teraz môžete mať oboje so skvelými zľavami!

 

ZIMNÉ BUNDY ŽENY

ZIMNÉ BUNDY MUŽI

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách