Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

Kjus nie je iba "kjut"

Kjus nie je iba "kjut"

Pred Vianocami sme vám do našej predajne priniesli ďalšiu novinku – profesionálnu značku KJUS. Ak ste o nej ešte nikdy nepočuli, teraz sa o jej kolekcii či smerovaní dozviete viac.

Majiteľov značky KJUS poháňa vášeň pre šport a neustále hľadanie dokonalosti. A prečo? Lebo šport je v ich DNA. Dvaja zakladatelia totiž pochádzajú z krajín, ktoré sú posiate kopcami, horami a bývajú tu tuhé zimy. Lasse Kjus je lyžiarsky olympijský šampión z Nórska a Didi Serena je podnikateľ zo Švajčiarska.

Stretli sa na golfovom turnaji a začali sa rozprávať o tom, prečo športové oblečenie neponúka tak úžasnú slobodu pohybu a pohodlia, ako by ste potrebovali, obzvlášť to lyžiarske. Dohodli sa, že oni také ideálne lyžiarske oblečenie skúsia navrhnúť a v roku 2000 uviedli na trh prvú kolekciu značky KJUS. Technologicky ide o najvyspelejšie lyžiarske odevy na trhu, ale ponúkajú aj prémiové kolekcie pre aktívnych ľudí mimo kopcov - napríklad aj pre golfistov, alebo posledné roky už aj lifestyle kolekciu pre aktívny voľný čas.

Všetky odevy tejto značky sú definované troma K: K – Climate, K – Motion a K – Craft. K – Climate znamená, že s oblečením Kjus vonku nikdy nie je príliš teplo, príliš zima, príliš veterno alebo vlhko. Inteligentné látky teplo kumulujú a vypúšťajú vtedy, keď je treba. Postavia sa proti najtvrdším lejakom a vetrom, odvádzajú prebytočnú vlhkosť a ponúkajú maximálne patentované ventilačné systémy, ako je AC-Vent ™. K – Motion sa stará o to, aby ste sa v odevoch mohli pohybovať naozaj slobodne. Anatomické strihy, prepracované švy a odľahčené materiály zaručujú maximálny komfort, maximálnu slobodu pohybu a maximálny výkon. K – Craft opisuje skvelé remeselné spracovanie. Od laserom rezaných, lepených švov až po funkčné detaily odevov, ako sú integrované vrecká na okuliare, KJUS má bezkonkurenčne kvalitné spracovanie založené na inovatívnom myslení.

My vám prinášame najlepšie kúsky z kolekcie Contemporary, ktorá udrží krok s výzvami každodenných dobrodružstiev. Nevadí, či prší v NYC, je vlhko v Singapore alebo ste len zaneprázdnení v kancelárii -  Active Lifestyle kolekcia sa prispôsobí výzvam moderného životného štýlu. Čisté priliehavé siluety a technicky výkonné materiály prinášajú symbiózu štýlu a pohodlia.

                   

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách