Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

Nike Air Max

Nike Air Max

Určite všetci poznáte ikonický model Nike tenisiek AIR MAX. Vzduchový vankúšik pod pätou, ktorý tlmí dopad pri každom kroku, a navyše tak dobre vyzerá! Od prvých modelov, ktoré celý AIR MAX ošiaľ v roku 1987 naštartovali, až po najnovšie modely v našej ponuke, všetky sa u svojich fanúšikov tešia neprekonateľnej obľube. 26. marca tieto tenisky oslavujú svoje narodeniny a celý svet oslavuje svetový AIR MAX deň. V 2017 uplynulo už 30 rokov od vzniku prvých modelov Nike Air Max. 26.3.1987 Nike uviedlo na trh model tenisiek s odhaleným pohľadom na vnútorné komponenty a vzduchový vankúš v podrážke obuvi pod pätou a štýlovým dizajnom, ktorý sa dnes už stal Nike ikonou.

História Nike Air Max

Viac ako 30 rokov má Nike Air Max pevné miesto ako ikonický Nike dizajn . Táto bežecká obuv bola navrhnutá Tinkerom Hatfieldom, ktorý predtým pre Nike pracoval ako architekt.  Boli prvými topánkami, ktoré mali viditeľný vzduchový vankúš v päte, čo bolo inovatívnym dizajnovým elementom a definovalo celú novú produktovú radu and filozofiu značky Nike. Sám Tinker povedal o Air Max 1:

“Obchodníci nemysleli, že topánka, ktorá má v päte dieru, sa bude dať predať, a marketingoví ľudia nemysleli, že sa dá predať topánka, ktorá je červeno-biela.”

Čo myslíte vy? Je čas dopriať si nové Air Max-y?

ONA               ON                DETI

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách