Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

Nohy v teple

Nohy v teple

Patríte k tým, ktorí ešte aj v noci spia v ponožkách, lebo im je stále zima na nohy? V tom prípade je kúpa dobrých zimných topánok vedou a poslaním zároveň. Nohy v teple sú základ zdravia, to vieme už od malička, keď nám to každý deň prízvukovali naše mamy. Veď hovorí sa, že choroba a prechladnutie prichádza od nôh.

 

Aké zimné topánky si teda vybrať? Určite by mali spĺňať tieto atribúty – musia byť teplé, nepremokavé a mali by vyzerať dobre.

Kto má rád klasickú módu, má to jednoduché. Stačí si vybrať z mnohých topánok Timberland, aledo Dr.Martens, ktoré tieto atribúty spĺňajú. Sú naozaj veľmi teplé, nepremokavé a vyzerajú úžasne. Navyše sú veľmi odolné - vydržia viac sezón a nerozpadnú sa hneď po prvej zime.

Kto má rád klasické tenisky, ten to mal vždy ťažšie. Na trhu dlho neboli topánky, ktoré by vyzerali ako tenisky, ale funkčne by pripomínali zimné topánky. Posledné roky sa však veľa mení a vy už nemusíte chodiť v snehu vo vašich teniskách. Aj značka Nike, Hoka alebo Converse už vyrába kvalitné tenisko-topánky, v ktorých môžete chodiť po zasnežených kopcoch a vaše ponožky ostanú suché.

 

Pozrite si našu širokú ponuku zimných topánok a tenisiek.

Dámske novinky od Converse

Pánske novinky od Converse

Súvisiace produkty

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách