Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

Obľúbený model Nike Air Max 270 v nových farbách.

Obľúbený model Nike Air Max 270 v nových farbách.

Pocíťte vzduch: hore aj dole. 

S Nike teniskami AIR MAX 270 budete IN a navyše mať nohy v pohodlí a suchu! Majú štýlovú hrubú podrážku s najväčším Nike Air vzduchovým vankúšom pod pätou pre kvalitné odpruženie každého kroku, plus zvršok z ultra-priedyšného a strečového Flyknit alebo Flymesh materiálu, ktorý skvelo odvetráva a na nohe sedí a drží ako ponožka. Pevná gumená podrážka s drážkami pre výborný úchyt zaručí dobrý grip k rôznym povrchom, či už pri chôdzi alebo behu. Klasické bielo, čierne, čieno-biele, alebo aj farebné kombinácie sa hodia k ikonickým Air Max dizajnom a dodajú vám moderný čistý vzhľad.

 

Revolučnú Nike Air-Sole vzduchovú jednotku - vankúš prinieslo Nike do obuvi v roku 1978. V roku 1987 debutovali s Nike Air Max 1 viditeľným vzduchovým vankúšikom pod pätou, aby fanúšikovia nielen cítili, ale aj videli Air-Sole komfort. Odvtedy všetky generácie Nike Air Max topánok slávia úspechy a sú hitom medzi atlétmi, zberateľmi aj bežnými užívateľmi, lebo poskytujú neuveriteľnú kombináciu spoľahlivého a ľahkého odpruženia obuvi.

Nike Flyknit technológia bola inšpirovaná požiadavkou bežcov na topánku ľahkú a mäkkú ako ponožka. Nike pracovalo 4 roky s tímom programátorov, inžinierov a dizajnérov na misii vytvoriť technológiu potrebnú na výrobu pleteného zvršku topánky s požadovanými statickými vlastnosťami štruktúry a trvanlivosti. Zadefinovali presnú kombináciu podpory, flexibility a priedyšnosti v jednej vrstve materiálu zvršku ľahkého ako pierko, tvarovateľného a bezšvového. Maximalizuje výkon pri súčasnej redukcii spotreby a odpadu materiálu oproti tradičnému strihaniu a šitiu topánok až o 60%. Ekvivalent 6 recyklovaným plastových fliaš sa použije pri výrobe jedného páru Flyknit topánok, čo ušetrí milióny kíl materiálu, ktoré by inak skončili na skládkach.

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách