Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

OBUJTE SA DO PLÁTENIEK!

OBUJTE SA DO PLÁTENIEK!

Značku Converse už určite nemusíme predstavovať. Nie je v našich končinách človek, ktorý by štýlové plátenky nevlastnil alebo ich aspoň už niekedy nevidel v obchode, či druhým na nohách. Jednoduché tenisky, ktoré aj z obyčajného oblečenia ako sú modré džíny a biele tričko – spravia hviezdny outfit.

 

Converse vyrába tenisky Chuck Taylor All Star a One Star od vzniku firmy pred viac ako sto rokmi a teraz sa venuje navrhovaniu nových klasických pouličných štýlov. Kto nosí produkty Converse, je určite sám sebou. A to práve vďaka ponuke rôznych modelov. Každý si nájde tie svoje a vyberie si, či sám seba definuje v štýle športovom, streetwearovom alebo vyjadrí svoju kreativitu.

 

Nová jarná kolekcia už znovu ponúka niečo nové, skvelé a hravé. Tenisky vo farebných kombináciach s veselými farbami ako je červená, modrá, biela a bledomodrá. Na teniskách môžete nájsť cik-cak pásiky, hviezdičky, vlnovky či srdiečka. Dokonca nájdete aj obľúbenú platformu. 

        

Nová špeciálna kolekcia Love Fearlessly

Vo svete je štandardom hľadať ocenenie a lásku externe, ale Converse oslavuje svojou najnovšou špeciálnou kolekciou práve silu tých, čo hľadajú a začnú s láskou samých seba. Lebo ak viete milovať sami seba, potom môžete rozdávať lásku do celého sveta okolo seba.

        

Pozrite si novú kolekciu obľúbených pláteniek a využite akciu -10% na najnovšiu kolekciu (tričká dokonca ešte stále v akciovej ponuka -20%), alebo zľavy 20-50% na ostatné modely. Doprajte si veselé a pohodlné Conversy za super cenu.

Súvisiace produkty

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách