Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA ZDARMA pre objednávky nad 45Eur. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30 DNÍ.

O‘wau, poviete si, keď spoznáte O’Neill.

O‘wau, poviete si, keď spoznáte O’Neill.

Viete ale, kto stojí za touto legendárnou americkou surferskou značkou? Jej zakladateľ zomrel iba nedávno a za svoj život vybudoval značke O’Neill úžasné meno.

 

Všetko sa začalo asi 60 rokov dozadu, keď si Jack O’Neill (1923 – 2017) povedal: „Chcem len surfovať dlhšie..“. Tento citát zmenil históriu vodných športov už naveky. Mladý surfer, milovník oceánov, lodí a vynálezca neoprénu, založil značku O’Neill a tá sa stala prvou legendárnou surferskou značkou na svete. Kedysi predávala iba vybavenie pre surfing, v logu sa nachádzala plachta.  S jej dlhoročným úspechom sa ale značka pomaly rozširovala a teraz ponúka aj lyžiarske, snowboarderské ako aj voľno-časové štýlové oblečenie a doplnky ako čiapky, žabky, uteráky, kabelky či peňaženky.

 

Jack O’Neill zomrel v krásnom veku v Kalifornii a za svoj život nielen že priniesol nové a kvalitné veci pre surferov a milovníkov letných aj zimných športov, ale zaradil sa aj medzi ľudí, ktorí úžasným spôsobom bojovali proti ničeniu našej planéty. Jeho eko vetva značky O’Neill Blue obsahuje oblečenie z plastov a recyklácia je dôležitou témou, ktorej využitie každým rokom graduje. Už teraz sa 40% produktov značky zaraďuje pod EKO kolekciu.

 

Značka O’Neill je veľmi obľúbená aj na našom e-shope a teraz dokonca môžete nakupovať až s 50% zľavou! Pozrite sa a vyberte si rýchlo z našej aktuálnej ponuky:

 

ŽENY

  

MUŽI

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách