Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

O‘wau, poviete si, keď spoznáte O’Neill.

O‘wau, poviete si, keď spoznáte O’Neill.

Viete ale, kto stojí za touto legendárnou americkou surferskou značkou? Jej zakladateľ zomrel iba nedávno a za svoj život vybudoval značke O’Neill úžasné meno.

 

Všetko sa začalo asi 60 rokov dozadu, keď si Jack O’Neill (1923 – 2017) povedal: „Chcem len surfovať dlhšie..“. Tento citát zmenil históriu vodných športov už naveky. Mladý surfer, milovník oceánov, lodí a vynálezca neoprénu, založil značku O’Neill a tá sa stala prvou legendárnou surferskou značkou na svete. Kedysi predávala iba vybavenie pre surfing, v logu sa nachádzala plachta.  S jej dlhoročným úspechom sa ale značka pomaly rozširovala a teraz ponúka aj lyžiarske, snowboarderské ako aj voľno-časové štýlové oblečenie a doplnky ako čiapky, žabky, uteráky, kabelky či peňaženky.

 

Jack O’Neill zomrel v krásnom veku v Kalifornii a za svoj život nielen že priniesol nové a kvalitné veci pre surferov a milovníkov letných aj zimných športov, ale zaradil sa aj medzi ľudí, ktorí úžasným spôsobom bojovali proti ničeniu našej planéty. Jeho eko vetva značky O’Neill Blue obsahuje oblečenie z plastov a recyklácia je dôležitou témou, ktorej využitie každým rokom graduje. Už teraz sa 40% produktov značky zaraďuje pod EKO kolekciu.

 

Značka O’Neill je veľmi obľúbená aj na našom e-shope a teraz dokonca môžete nakupovať až s 50% zľavou! Pozrite sa a vyberte si rýchlo z našej aktuálnej ponuky:

 

ŽENY

  

MUŽI

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách