Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

Ponožky Stance

Ponožky Stance

Značka Stance je kombináciou kreativity dizajnu, špičkovej technológie a najlepších vlákien.

Ponožky v Stance premenili na jeden z najvzrušujúcejších odevných doplnkov. Zakladatelia firmy videli v ponožkách kategóriu oblečenia, ktorá bola v odevnom priemysle dlho ignorovaná a prehliadaná. Vložili do nej život a zapálili tak hnutie, ktoré prináša do ich dizajnu umenie a vyjadrenie individuality, prepája umelcov a atlétov, vedie k nim ikonických kutúrnych influencerov. Podloženie kreatívnych koreňov neustálym fokusom na technické inovácie a zdokonalenia viedlo značku k rýchlemu úspechu a  Stance ponožky dnes nájdete vo viac ako 40 krajinách sveta na nohách tých, ktorí majú odvahu byť iní.

DIZAJN

Stance žije život medzi umením a vedou, dizajnuje produkty s výkonom na najvyššej úrovni, ktoré ale aj inšpirujú ľudskú dušu.

TECHNOLÓGIA

Výroba ponožiek síce nie je raketová veda, ale vo firme Stance si aj tak na ich vývoj najali raketového inžiniera. Štandarizujú kvalitu, lebo inovácia, ktorá nevydrží, je iba trik.

MATERIÁLY

V Stance definujú budúcnosť pletenín, lebo majú vášeň pre perfekcionizmus. Začínajú s najlepším, a ak to nie je dostatočne dobré, vyvinú vlastné vlákna, aby svoje produkty doviedli k dokonalosti.

Firma Stance bola založená v roku 2009 zakladateľmi: Jeff Kearl, John Wilson, Aaron Hennings, Ryan Kingman a Taylor Shupe. Zakladatelia videli skvelú príležitosť v segmente, ktorý bol veľkými hráčmi priemyslu prehliadaný a podceňovaný. Spoločnosť začala prvú výrobu v roku 2010 a odvtedy vyrobila viac ako 15 miliónov párov ponožiek, výrazne navýšila svoj prevádzkový kapitál a svoje výrobky predáva vo viac ako 40 krajinách. Vďaka sľubnému štartu sa firme sa podarilo získať ďalší kapitál a expanuje aj do kategórie spodného prádla. V apríli 2015 sa Stance stali oficiálnymi ponožkami NBA. Súčasťou dohody je možnosť Stance mať svoje logo na ponožkách hráčov priamo na palubovke, čo bolo umožnené Značke Stance ako prvej odevnej spoločnosti v histórii NBA.

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách