Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

Severská trojka útočí

Severská trojka útočí

Máte už svoj zimný outfit na hory? Ak pre seba hľadáte ten pravý, nechajte sa inšpirovať značkami, ktoré prichádzajú zo severu. Veď práve severské štáty majú najviac skúseností s tuhou, dlhou a nepríjemnou zimou. A preto si môžete byť istý, že prinášajú kvalitnú módu, ktorá práve takúto zimu prežije.

V našej ponuke nájdete rovno 3 značky, ktoré pochádzajú zo Škandinávie a všetky tri ponúkajú úžasne prepracované funkčné kúsky do zimy. Okrem toho, že v týchto bundách prežijete akýkoľvek chlad, sneh či dážď, nechýba im ani preslávený severský cit pre štýl.

Značka Kjus pochádza z Nórska a meno jej prenechal známy lyžiar a zakladateľ Lasse Kjus. S veľkou zimou mal skúsenosti, keďže sa lyžovaniu venoval celý život a vyhral nejednu olympijskú medajlu či svetové majstrovstvá. Značka Kjus ponúka vysoký nadštandard, luxusnú kvalitu a popredné inovácie.

Druhou značkou, ktorú nájdete u nás v ponuke, je fínska Luhta. Založil ju Vichtori Luhtanen už v roku 1907 a odvtedy sa spoločnosť vypracovala na poprednú športovú módnu značku predávanú vo viac ako 50 krajinách sveta. Kvalita a štýl na vysokej úrovni ju dostali nie len na kopce, ale jej elegantné produkty sa nosia s obľubou aj v mestách.

            Poslednou značkou, ktorú si predstavíme, je švédsky módny dom J.Lindeberg. Založený v roku 1996, ale už za ten krátky čas sa dokázal dostať na výslnie a stať sa obľúbenou značkou oblečenia do hôr. Spája moderné strihy s funkčnosťou aktívneho oblečenia.

            Tak čo, pre ktorú značku by ste sa rozhodli vy? Pozrite si kompletnú ponuku na našom e-shope a využite naše aktuálne zľavy.

 

Súvisiace produkty

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách