Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

Vianočné darčekovanie – PRE ŇU

Vianočné darčekovanie – PRE ŇU

Prinášame vám každoročné skvelé rady na darčeky – tentokrát pre všetky ženy a dievčatá. Rozdelili sme si ich do skupiniek podľa charakteru či obľúbeného koníčka, aby ste to mali ľahšie s hľadaním toho najideálnejšieho darčeka pod vianočný stromček. Tak poďme na to.

SPORTY SPICE

Máte doma ženu, ktorá si nevyzlečie tepláky ani v opere? Samozrejme preháňame, ale ak je rovnošata ženy či dievčaťa, ktorému hľadáte darček, najpohodlnejšia mikina a teplákové gate, ste tu správne. Prinášame vám najkrajšie kúsky, v ktorých sa bude vaša vyvolená cítiť ako v bavlnke a pritom ostane štýlová v každej situácií.

  

FITNESS BARBIE

Hľadáte darček pre maniačku do cvičenia, ktorá trávi čas na striedačku v posilňovni, v telocvični či na tenisovom kurte? Ste tu správne, pretože u nás nájdete kvalitné a predovšetkým krásne a štýlové športové oblečenie na beh, jogu, tenis, fitness či plávanie.

  

MOUNTAIN FREAK

Chcete obdarovať ženu, ktorá už pri prvom snehu balí ruksak a vyráža na hory? Nebojte sa, máme naozaj teplé a krásne oblečenie, ktoré ju zahreje nie len na tele, ale aj pri srdci. Od čiapky, až po funkčnú bundu, spoľahnite sa, že darček si tu vyberiete.

                   

TRAVELER-KA

Poznáte ženu, ktorá v rodnom meste neobsedí a stále niekam cestuje? Je jedno, či ide na hory, do cudzieho mesta, cudzej krajiny, k moru alebo na výlet raketou. My ju k jej dobrodružstvu vieme obliecť. Darujte jej ideálne veci, s ktorými jej cestovanie uľahčíte.

   

TRENDSETTERKA

Ťažký oriešok na darčeky je žena, ktorá má vlastný štýl a nepáči sa jej iba tak hocičo. Ak hľadáte niečo pre náročnú ženu, ktorá ocení najnovšie kolekcie od moderných štýlových značiek, hľadajte u nás. Všetky „ešte horúce vychytávky“ nájdete na jednom mieste.

   

Našli ste v našich opisoch tú svoju? Tak neváhajte a nájdite jej ideálny darček. Či už v našej predajni SPORT COUTURE v Banskej Bystrici, alebo na našom eshope. Vyčarujte krásne Vianoce!

 

Súvisiace produkty

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách