Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

Zažiarte pri vode!

Zažiarte pri vode!

Kto by nemal rád leto. Slnko svieti, teploty stúpajú, ľudia sa vyhrievajú pri vode. Všetko je akési krajšie, voňavejšie a pomalšie. A krajšie sú určite aj všetky ženy. Opálené, zrelaxované a spokojné. No nie všetky. Niektoré ešte stále riešia dôležitú otázku -  aké plavky si obliecť k vode? Treba poznať mnoho informácií predtým, ako si nájdete tie pravé. Napríklad, ktorý strih bude lahodiť mojej postave? Čo sa práve nosí, aby som nebola úplne out?

Odpovede vám prinášame práve teraz.

 

Celé plavky

Tieto plavky svedčia každému. Vedia zakryť nedostatky a ukázať, čo je na vás krásne. A teraz sú naozaj veľmi IN. Už dávno ich nenosia iba babičky v kúpeľoch, ale premávajú sa v nich na pláži či pri bazéne všetky vekové  kategórie. Pútajú pohľady napriek tomu, že viac zahaľujú, ako odkrývajú.

Retro plavky s vyšším pásom

Ak nemáte úplne ideálnu postavu a potrebujete aj v plavkách skryť nejaké to kilo navyše, ktoré sa vám cez zimu nazbieralo práve na brušku, spravia to nielen celé plavky, ale aj takého nohavičky so zvýšeným pásom.

 

Športové plavky

Asi najobľúbenejšie plavky tohto leta. Nie, športom nemyslíme plavecké plavky, ale práve strih vrchného dielu plaviek, ktorý pripomína športovú podprsenku. Žiadne tenučké ramienka, zahalený dekolt a pevné ramienka držia všetko to, čo majú. Preto sú tieto plavky vhodné aj pre ženy s väčšími prsiami.

Bikini

Klasika, ktorá má mnoho benefitov. Okrem toho, že sa v nich krásne opálite a sú naozaj pohodlné na nosenie, najviac sa z nich určite tešia naši chlapi. Kto by si rád nepozrel ženu v pekných vykrojených plavkách. Ale pozor, tieto plavky neprepáčia ani kilo navyše...

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách