Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

Zbaľ sa a vyraz na výlet.

Zbaľ sa a vyraz na výlet.

Leto je ideálnym ročným obdobím na výlety. Väčšinu dní krásne svieti slnko, na všetkých pekných miestach sa konajú festivaly, trhy či iné akcie a more, to je úžasné samo o sebe. Či už idete na kratší jednodňový výlet, alebo na dlhšiu dovolenku, zbaliť sa je hotové umenie. Niekto vie napchať veci na jeden mesiac do jedného batohu, niekto si aj na jednu noc zabalí 60 litrový kufor. My vám ukážeme naše taštičky, tašky a batohy, ktoré vám s balením môžu pomôcť.

 

1 deň

V lete je v skoro každom meste kultúrny program, ktorý sa oplatí vidieť. Na takýto koncert, divadlo či trh vám stačí peňaženka, mobil a ženám navyše aj rúž. Preto je vhodné zobrať si čo najmenšiu tašku, ktorá vám nebude zavadzať. Určite si budete chcieť zatancovať, alebo v rukách budete držať drink, tak na čo nosiť ťažký náklad. Vyhráte to najmä s teraz veľmi populárnou ľadvinkou.

1 noc

Chystáte sa na festival, alebo prespíte u kamarátky? Na jednu noc potrebujete iba to najhlavnejšie. Pyžamo, zubnú kefku a čisté spodné prádlo. Všetko sa vám zmestí do veľkej plážovej tašky, ktorú môžete na druhý deň využiť aj pri vode. Alebo sa zbalíte do praktického, teraz veľmi moderného vaku, ktorý je stiahnutý šnúrkami slúžiacimi aj ako popruhy na ramená.  Jednoduchý vak sa rýchlo naplní, stiahne a váži iba smiešnych pár gramov.

Víkend

Na víkend pri vode nepotrebujete obrovský kufor. Aj tak veľmi dobre viete, že na dovolenke pri mori všetky tie zbalené šaty a tričká nevynosíte. Vystačíte si s jednými krátkymi nohavicami, plavkami a dievčatám sa oplatí celý víkend prežiť v jedných pohodlných maxi-šatách. Tieto veci spolu s kozmetikou, šľapkami a uterákom zmestíte do jedného väčšieho batohu. Stačí si vybrať.

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách