Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

Zbalíme vás na výlet!

Zbalíme vás na výlet!

Dovolenky v zahraničí sa veľmi neodporúčajú, ale nikto nepovedal, že nemôžeme spoznávať krásy našej krajiny. Či už idete na jeden deň na túru, na víkend k vode alebo na týždňový pobyt v horách, svoje cennosti by ste nemali pustiť z očí. Zbaľte si svoju peňaženku, mobil či rúško tak, aby ste ich mali stále po ruke.

            Na kratší výlet vám bude stačiť moderná ľadvinka, ktorej sláva sa znovu vrátila priamo z 80-tych rokov. Praktická, menšia a ocenia ju aj muži. Dokonca budete mať stále dve ruky voľné. Môžete ju nosiť okolo pása, alebo moderne prehodenú cez plece.

            Na dlhší výlet odporúčame batoh alebo plážovú tašku s praktickým vreckom na cennosti. Tu už ponecháme výber na vás, môžete ísť športovejšou cestou, alebo si vybrať elegantnejšiu verziu, s ktorou sa nebudete hanbiť ani večer na drinku v meste alebo na rande. Batoh je praktickým riešením práve vďaka tomu, že unesiete aj väčšiu váhu a tiež vám ostanú obe ruky voľné. Kabelky/tašky zas vyzerajú na ženách štýlovo, moderne a všetko dôležité tak máte rovno pod rukou.

            Pozrite si našu ponuku tašiek, ľadviniek, kabeliek či batohov, určite si vyberiete tú svoju. A navyše ju dostanete s perfektnou letnou zľavou a poštovným úplne zadarmo.

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách