Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

ADIDAS ORIGINALS POD


Tenisky adidas originals POD-S3.1

 
Tenisky s dizajnom 90. rokov a moderným tlmením.

Nové tenisky adidas s medzipodrážkou P.O.D. System, ktorá spája to najlepšie z technológie tlmenia z 90. rokov a moderného streetového štýlu. Sú inšpirované dedičstvom adidas v kombinmácii s moderným úpletovým zvrškom pre pohodlné obopnutie a spevnenie chodidla.

Použitie peny v konštrukcii medzipodrážky s technológiou EVA tlmí nárazy, zatiaľ čo gumová podrážka chráni pred pošmyknutím v daždivom počasí a zaručuje trvanlivosť a pohodlie chodidlu. Zvršok tvorí úpletový textilný materiál, ktorý zaručí dokonalú priedyšnosť, doplnený detailmi zo semišu a TPU. Mäkký materiál ponožkového charakteru dokonale priľne na chodidlo. Na boku topánok nechýbajú ani kultové tri pruhy charakteristické pre adidas.

 

Päta Boost

Boost mení hru. Špičková technológia dostáva v tobolkovej pätovej časti novú úlohu a pri dopade chodidla na zem sa stará o maximálny zážitok z pohybu a neprekonateľné pohodlie.

 

 

Diel Point of Deflection Bridge.

Stabilita a flexibilita. Diel Point of Deflection Bridge je inšpirovaný technológiou Torsion System a tobolkovej konštrukcii spodnej časti dodáva dávku stability a flexibility na čo najprirodzenejší pohyb chodidla.

 

 

Responzívna špička z materiálu EVA

Pohodlie od päty k špičke. Jemné a responzívne tlmenie z materiálu EVA v prednej časti efektívne zabezpečuje maximálne pohodlie od päty až po špičku.

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách