Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

Spôsob dopravy


Doprava a dodanie tovaru

 

Tovar  ponúkaný cez eshop SPORT COUTURE je aktuálne skladom, s výnimkou tovaru zadávaného NA OBJEDNÁVKU. Pokiaľ nie je v potvrdení objednávky uvedené inak,  predávajúci sa zaväzuje po zaslaní potvrdenia objednávky dodať ho najneskôr do 7 pracovných dní, spravidla však expedujeme do 1-2dní.

 

Tovar dodávame na území Slovenskej republiky.

 

Objednaný tovar je doručovaný kuriérom UPS.   

Prepravná spoločnosť UPS deklaruje dodanie tovaru kupujúcemu do 48 hodín od prevzatia tovaru od predávajúceho (expedícia tovaru z eshopu SPORT COUTURE), ak boli údaje pre doručenie tovaru  zadané kupujúcim  kompletné a správne. V prípade, že kupujúci neuvedie kompletnú adresu alebo telefonický kontakt, prepravná spoločnosť negarantuje doručenie zásielky (resp. vykonanie prvého pokusu o doručenie) nasledujúci pracovný deň. Prepravná spoločnosť si vyhradzuje právo uskutočniť pokus o doručenie zásielky adresovanej fyzickej osobe  až po telefonickom kontakte s príjemcom. 

V cene poštovného sú zahrnuté maximálne tri pokusy o doručenie. Ak prepravná spoločnosť nedokáže doručiť zásielku ani na tretí pokus z dôvodov na strane kupujúceho, zásielka bude vrátená predávajúcemu a predávajúcemu tak vzniká nárok na náhradu nákladov spojených s vrátením tovaru do skladu predávajúceho, ktoré bude musieť uhradiť prepravnej  spoločnosti. Náklady spojené s opätovným doručovaním tovaru kupujúcemu znáša kupujúci.

Miestom dodania je adresa, ktorú objednávateľ uviedol v objednávke ako miesto dodania a eshop SPORT COUTURE  ju ako miesto dodania potvrdil v zaslanom potvrdení o expedícii tovaru.

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách