Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

Rýchla výmena alebo vrátenie tovaru


Postup na uľahčenie vrátenia tovaru

Tu nájdete odporúčania, ktoré urýchlia vrátenie Vami objednaného tovaru.

 

Právo na odstúpenie od zmluvy:

Objednávateľ je oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy uzavretej prostredníctvom Eshop-u sportcouture.eu aj bez udania dôvodu do 14 pracovných dní odo dňa prevzatia tovaru. Odstúpenie od zmluvy musí byť písomné emailom na adresu eshop@sportcouture.sk alebo poštou na určenú adresu.

AKTUÁLNE PREDĺŽENÉ na 30DNÍ

Vrátenie tovaru:

Tovar, ktorý chcete vrátiť alebo vymeniť, prosím zašlite bezodkladne späť na určenú adresu na vlastné náklady  (najneskôr do 14 dní odo dňa, kedy nám oznámite, že odstupujete od zmluvy) úplný, v originálnom balení, s pôvodnými visačkami, nepoužívaný, bez zápachu.

AKTUÁLNE PREDĺŽENÉ na 30DNÍ

Určená adresa na zasielanie Odstúpenia do zmluvy a vrátenie tovaru:

Casma  s.r.o.

Eshop SPORT COUTURE

Hlohovská 74

919 25 Šúrovce

 

Formulár na odstúpenie do zmluvy:

Odstúpenie od zmluvy doporučujeme realizovať prostredníctvom formuláru obdržaného spolu s faktúrou k tovaru, alebo formuláru „Odstúpenie spotrebiteľa od kúpnej zmluvy“, ktorý je v tomto dokumente, alebo dostupný na stiahnutie na www.sportcouture.eu v časti „Služby – Rýchla výmena alebo vrátenie tovaru“.

Aby sme mohli naše služby neustále zlepšovať, prosíme Vás, aby ste na doklad o spätnej zásielke uviedli aj dôvod vrátenia a priložili ho plne vyplnený k vracanému tovaru, nie je to však Vaša povinnosť.

 

Prevzatie tovaru a vrátenie úhrady:

Predávajúci sa zaväzuje prevziať tovar, pokiaľ bol zaslaný kupujúcim v súlade s podmienkami a vrátiť spotrebiteľovi zaplatenú kúpnu cenu za vrátený tovar najneskôr do 15 dní od prevzatia tovaru a to bankovým prevodom na číslo účtu, ktorý kupujúci uviedol vo formulári na vrátenie tovaru. Kupujúci znáša náklady na vrátenie tovaru  v prípade, ak výrobok plne zodpovedal kvalitatívnym požiadavkám.

 

UPOZORNENIE: Adresa sídla firmy Casma s.r.o. (Križkova 9, 811 04 Bratislava) neslúži na korešpondenciu ani na vrátenie tovaru.

 

Odstúpenie spotrebiteľa od kúpnej zmluvy - vzorový formulár

 

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách