Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

Nike AIR MAX 270


Pocíťte vzduch, hore aj dole - s Nike Air Max 270.

Majú najväčšiu Nike Air vzduchovú jednotku pod pätou, plus ultra-priedyšný Flyknit alebo Flymesh zvršok, ktorý pomôže odvetrať nohy aj pri vyššej teplote. Klasické farebné kombinácie sa hodia k ikonickým Air Max dizajnom a dodávajú im moderný čistý vzhľad.

 

AIR ABOVE - vzduch hore

Zvršok vyrobený z Flyknit alebo Flymesh materiálu, ktorý obalí vašu nohu mäkkučko ako ponožka. Je ľahký a priedyšný, dá vám pocit pohodlia v kombinácii so strečom a podporou.

 

AIR BELOW -vzduch dole

Dual-density penová podrážka a veľký Max Air vzduchový vankúš pod pätou poskytuje odpruženie pre príjemný každodenný komfort pri chôdzi alebo behu. Pevná gumená podrážka s drážkou pre výborný úchyt k rôznym povrchom.

ao1023-101-002.jpg (490×239)

 

Revolučnú Nike Air-Sole vzduchovú jednotku - vankúš prinieslo Nike do obuvi v roku 1978. V roku 1987 debutovali s Nike Air Max 1 viditeľným vzduchovým vankúšikom pod pätou, aby fanúšikovia nielen cítili, ale aj videli Air-Sole komfort. Odvtedy všetky generácie Nike Air Max topánok slávia úspechy a sú hitom medzi atlétmi, zberateľmi aj bežnými užívateľmi, lebo poskytujú neuveriteľnú kombináciu spoľahlivého a ľahkého odpruženia obuvi.

Nike Flyknit technológia bola inšpirovaná požiadavkou bežcov na topánku ľahkú a mäkkú ako ponožka. Nike pracovalo 4 roky s tímom programátorov, inžinierov a dizajnérov na misii vytvoriť technológiu potrebnú na výrobu pleteného zvršku topánky s požadovanými statickými vlastnosťami štruktúry a trvanlivosti. Zadefinovali presnú kombináciu podpory, flexibility a priedyšnosti v jednej vrstve materiálu zvršku ľahkého ako pierko, tvarovateľného a bezšvového. Maximalizuje výkon pri súčasnej redukcii spotreby a odpadu materiálu oproti tradičnému strihaniu a šitiu topánok až o 60%. Ekvivalent 6 recyklovaným plastových fliaš sa použije pri výrobe jedného páru Flyknit topánok, čo ušetrí milióny kíl materiálu, ktoré by inak skončili na skládkach.

nike-air-max-270-flyknit-white-black-racer-blue-81-1600.jpg (800×534)

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách