Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Pokračovaním prezerania stránky, súhlasíte s používaním cookies.

DOPRAVA nad 45Eur ZDARMA. Doba na vrátenie/výmenu tovaru 30dní. 

Viac o nás


sportcouture-banner-1883x534.png (1883×534)

SPORT COUTURE – ŠPORTOVÁ MÓDA, KTORÁ VYŠLA DO ULÍC

Športová móda, ktorá vyšla z posilňovne do ulíc! Najnovšie štýlové značky a modely športovej obuvi a oblečenia na mestské nosenie teraz u nás na eshope - nájdete novinky skvelých značiek ako adidas Originals, Nike, Converse, Calvin Klein, Skechers, Animal, O´Neill, Alpha Industries, Vans, Jack Wolfskin, The North Face a iné.

 

100% GARANTOVANÁ DOSTUPNOSŤ

Na stránkach www.sportcouture.eu Vám prinášame široký sortiment športového oblečenia, obuvi a doplnkov značiek Nike, adidas Originals, Alpha Industries, Converse, New Balance, Vans, Calvin Klein, O´Neill, Animal, Jack Wolfskin a iné. Ponúkaný  značkový športový tovar je aktuálne dostupný na sklade a môže vám byť expresne doručený už za 3 eurá, prípadne pri nákupe nad 45Eur úplne zdarma.

 

ZARUČENÁ KVALITA TOVARU

Internetový obchod  www.sportcouture.eu ponúka výborné služby, komfort objednávania a záruku  rýchleho dodania originálneho tovaru  z najnovších kolekcií medzinárodne renomovaných  značiek  Nike, adidas Originals, Alpha Industries, Converse, New Balance, Vans, Calvin Klein, O´Neill, Animal, Jack Wolfskin a iných, ktorých  je autorizovaných predajcom  na slovenskom  trhu.

 

SLEDOVANIE PRIEBEHU OBJEDNÁVKY

O stave svojej objednávky na e-shope  www.sportcouture.eu  a jednotlivých  krokoch  jej realizácie budete priebežne informovaní e-mailovými notifikáciami.

 

Odoberaj náš newsletter a buď
informovaný o novinkách a špeciálnych ponukách